Α΄ΑΘΗΝΑΣ (4) ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΩΝ (7) ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ (66) ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ (175) ΑΝΑΓΝΩΣΤΕΣ (3) ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ (3) ΑΡΘΡΑ - ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ (142) ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΑ (16) ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ (144) ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (3) ΒΙΒΛΙΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ (6) ΓΕΩΤΕΧΝΙΚΟΙ (30) ΔΗΜΟΣ ΑΘΗΝΑΙΩΝ (64) ΔΗΜΟΣ ΑΙΔΗΨΟΥ (3) ΔΗΜΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (2) ΔΗΜΟΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ (1) ΔΗΜΟΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ-ΠΕΥΚΗΣ (6) ΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΥ (4) ΔΗΜΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (1) ΔΗΜΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ (4) ΔΗΜΟΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ (38) ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΕΙΣ (36) ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ (3) ΔΙΕΘΝΗ (37) ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟΣ (29) ΕΘΙΜΑ (3) ΕΘΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ (49) ΕΙΔΗΣΕΙΣ (1672) ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ (196) ΕΚΚΛΗΣΙΑ (57) ΕΚΛΟΓΕΣ 2015 (23) ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2015 (7) ΕΠΙΣΤΗΜΗ (68) ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ (20) ΕΡΕΥΝΕΣ (17) ΘΕΑΤΡΟ (4) ΘΕΜΑ (41) ΙΣΤΟΡΙΑ (48) ΚΑΙΡΟΣ (23) ΚΗΠΟΣ (9) ΚΟΙΝΩΝΙΑ (1744) ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ (278) ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ... (1) ΛΙΓΟ ΓΕΛΙΟ (40) ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ (42) ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ... (17) ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΤΙΚΟ (11) ΜΟΥΣΙΚΗ (9) ΝΑΥΤΙΛΙΑ (13) ΝΔ ΕΚΛΟΓΗ ΠΡΟΕΔΡΟΥ 2015 (26) ΟΙ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ! (14) ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ (167) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (26) ΠΑΡΑΠΟΛΙΤΙΚΑ (28) ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ (3) ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (1) ΠΕΡΙΕΡΓΑ (14) ΠΟΛΙΤΙΚΗ (828) ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (41) ΠΟΛΥΤΕΚΝΟΙ (66) ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ (66) ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑ (1) ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ (97) ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ (53) ΣΥΝΤΑΓΕΣ (17) ΣΧΟΛΕΙΟ (61) ΤΕΧΝΗ (3) ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ (1) ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ (13) ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ (266) ΥΓΕΙΑ (406) ΦΙΛΟΖΩΟΙ (1) ΦΡΟΝΤΙΔΑ - ΟΜΟΡΦΙΑ (46) ΦΥΣΗ (37) ΦΥΣΙΩ (14) ΧΟΡΟΣ (4) ΧΡΗΣΙΜΑ (342) OIKONOMIA (196) RADIO (94) SILVER ALERT (649) TKD (91) TV (196)
προβαλλόμενες διαφημίσεις της GOOGLE.

Συνολικές προβολές σελίδας

Translate

Σάββατο, 17 Ιουνίου 2017

2 χρυσά και 2 χάλκινα μετάλλια για τον KYUNG HEE ATHENS την πρώτη μέρα του 2ου Κυπέλλου Ακρόπολης!

Με το δεξί ξεκίνησε στο 2ο Κυπέλλου Ακρόπολης Tae Kwon Do, ο A.C. KYUNG HEE.

Οι αθλητές του Στέφανου Μπούτιου, κατέκτησαν 4 μετάλλια την πρώτη μέρα της διοργάνωσης, μετά από εντυπωσιακούς αγώνες.

Ο Δάσκαλος Στέφανος Μπούτιος με τις αθλήτριες Χριστίνα και Αθανασία Ροκκά
Το 2ο ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ διεξάγεται στο Νέο Φάληρο και συγκεκριμένα στο Στάδιο Ειρήνης & Φιλίας, από την Παρασκευή 16 έως και την Κυριακή 18 Ιουνίου 2017 και στην πρώτη μέρα των αγώνων, η συγκομιδή για τον A.C. KYUNG HEE ήταν δύο χρυσά και δύο χάλκινα μετάλλια:

Το χρυσό μετάλλιο στην κατηγορία Cadets 05-06 Female Black -55, κατέκτησε η αθλήτρια Αθηνά Βογιατζή.

Το χρυσό μετάλλιο στην κατηγορία Cadets 05-06 Female Black -29, κατέκτησε η αθλήτρια Αθανασία Ροκκά

Το χάλκινο μετάλλιο στην κατηγορία Cadets 03-04 Male Black -65, κατέκτησε ο αθλητής Αντώνης Δαφνομήλης.

Ο Δάσκαλος Στέφανος Μπούτιος με την αθλήτρια Αθηνά Βογιατζή και τον αθλητή Αντώνη Δαφνομήλη
Το χάλκινο μετάλλιο στην κατηγορία Cadets 03-04 Female Black -51, κατέκτησε η αθλήτρια Χριστίνα Ροκκά

Εξαιρετικά αγωνίστηκαν οι αθλητές Γιώργος Σταμάτης και Φίλιππος Ονησιφόρου, που δεν κατάφεραν να ανέβουν στο βάθρο, από ατυχίες.

Οι αγώνες συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο, οπότε και θα αγωνιστούν 5 ακόμη αθλητές και αθλήτριες του A.C. KYUNG HEE.